Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket sa pagpanglimpyo sa ibabaw nga lut-od, Basket sa pagpanglimpyo sa tunga nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa ibabaw nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa tunga nga lut-od, Basket sa module sa ibabaw nga lut-od, Basket sa module sa tunga nga lut-od
Gi-mount sa usa ka double o triple layer washer, gibutang sa lain-laing mga injection module, gi-flush ang magamit pag-usab nga mga laboratory glassware, seramika, plastik, stainless steel ug uban pa.
| Materyal | 316LStainlesssteel |
| Kolor | MatteStainlesssteel |
| Roller sa kalihokan | Unom |
| Regulator sa posisyon | Duha |
| Pang-ila sa basket | Usa |
| Pagduso sa pagbira sa frame sa basket | 550mm |
Gitukod nga rotary spray arm
Manwal nga push-pull nga pangsulod ug panggawas nga lawak sa pagpanglimpyo
Bearing nga stainless steel guide rail sa duha ka kilid
Dali nga pagsulod sa tubig, paghugas sa tubig gikan sa likod sa giya sa lawak ngadto sa matag module sa ineksyon
Mahimong butangan og mga basket nga gigamit para sa limpyo nga mga botelya nga lapad og baba
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 183mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 535mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 552mm |
| Timbang nga Putlon | 3.5kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
Ang XPZ usa ka nanguna nga tiggama og mga panghugas og bildo sa laboratoryo, nga nahimutang sa siyudad sa Hangzhou, probinsya sa Zhejiang, China. Ang XPZ espesyalista sa panukiduki, produksiyon ug pamatigayon sa awtomatikong panghugas og bildo nga gigamit sa Bio-pharma, medikal nga panglawas, palibot sa inspeksyon sa kalidad, pagmonitor sa pagkaon, ug natad sa petrokemikal.
Ang XPZ komitado sa pagtabang sa pagsulbad sa tanang matang sa mga problema sa pagpanglimpyo. Kami ang pangunang supplier sa mga awtoridad sa inspeksyon sa China ug mga negosyo sa kemikal, samtang ang brand sa XPZ mikaylap na sa daghang ubang mga nasud, sama sa India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Pilipinas ug uban pa. Ang XPZ naghatag og integrated nga mga solusyon base sa customized nga panginahanglan, lakip ang pagpili sa produkto, instalasyon ug pagbansay sa pag-operate ug uban pa.
Magtigom kita og dugang nga bentaha sa negosyo aron makahatag og mga bag-ong produkto nga adunay taas nga kalidad ug maayo kaayo nga serbisyo, aron mapadayon ang atong dugay nga panaghigalaay.
Eksibisyon

