Moment-2
Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Basket sa module sa ubos nga lut-od
Gi-mount sa usa ka single, double o triple layer nga washer, gibutang sa lain-laing mga injection module, gi-flush ang magamit pag-usab nga mga laboratory glassware, seramika, plastik, stainless steel ug uban pa.
| Materyal | 316LStainlesssteel |
| Kolor | MatteStainlesssteel |
| Roller sa kalihokan | Walo |
| Regulator sa posisyon | Duha |
| Pagduso sa pagbira sa frame sa basket | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Manwal nga push-pull nga pangsulod ug panggawas nga lawak sa pagpanglimpyo
Karga sa ubos nga bahin sa makinang panglimpyo
Pagdala sa tanang matang sa mesh trays ug tanang matang sa basket inserts
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 83mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 531mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 560mm |
| Timbang nga Putlon | 2kg |
Sertipikasyon
Profile sa Kompanya
Ang XPZ usa ka nanguna nga tiggama og mga panghugas og bildo sa laboratoryo, nga nahimutang sa siyudad sa Hangzhou, probinsya sa Zhejiang, China. Ang XPZ espesyalista sa panukiduki, produksiyon ug pamatigayon sa awtomatikong panghugas og bildo nga gigamit sa Bio-pharma, medikal nga panglawas, palibot sa inspeksyon sa kalidad, pagmonitor sa pagkaon, ug natad sa petrokemikal.
Ang XPZ komitado sa pagtabang sa pagsulbad sa tanang matang sa mga problema sa pagpanglimpyo. Kami ang pangunang supplier sa mga awtoridad sa inspeksyon sa China ug mga negosyo sa kemikal, samtang ang brand sa XPZ mikaylap na sa daghang ubang mga nasud, sama sa India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Pilipinas ug uban pa. Ang XPZ naghatag og integrated nga mga solusyon base sa customized nga panginahanglan, lakip ang pagpili sa produkto, instalasyon ug pagbansay sa pag-operate ug uban pa.
Eksibisyon