Moment-1
Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Basket sa module sa ubos nga lut-od,
Gi-mount sa usa ka single, double o triple layer nga washer, gibutang sa lain-laing mga injection module, gi-flush ang magamit pag-usab nga mga laboratory glassware, seramika, plastik, stainless steel ug uban pa.
| Materyal | 316LStainlesssteel |
| Kolor | MatteStainlesssteel |
| Roller sa kalihokan | Walo |
| Regulator sa posisyon | Duha |
| Pagduso sa pagbira sa frame sa basket | 550mm |
| Diametro sa dali nga interface | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Rak sa basket nga adunay koneksyon sa module
Manwal nga push-pull nga pangsulod ug panggawas nga lawak sa pagpanglimpyo
Gi-mount sa duha ka stainless steel guides
Dali nga pagsulod sa tubig, paghugas sa tubig gikan sa likod sa giya sa lawak ngadto sa matag module sa ineksyon
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 148mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 531mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 577mm |
| Timbang nga Putlon | 3kg |
sertipikasyon