Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket nga panglimpyo nga dili ineksyon
Haom para sa mga sudlanan nga lapad ang baba, mga tasa nga sukdanan, ug uban pa
| Materyal | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Kolor | Matte nga dili kinakalawang nga asero |
| Gagmay nga mga spring clamp | 26 |
| Gitas-on | 105mm |
| Pagbulag | 60mm |
Modulo sa basket
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 116mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 220mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 410mm |
| Timbang nga Putlon | kg |