Padayon sa pag-uswag, pagsiguro sa kalidad sa mga produkto subay sa mga kinahanglanon sa merkado ug sa mga kustomer. Ang among kompanya adunay taas nga programa sa pagsiguro sa kalidad nga gitukod alang sa Quality Inspection para sa 202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Lab Glassware Washer nga adunay Drying. Ang among prinsipyo mao ang "Makatarunganon nga presyo, barato nga oras sa produksiyon ug labing maayo nga serbisyo". Nanghinaut kami nga makigtambayayong sa daghang mga kustomer alang sa usag usa nga kalamboan ug mga benepisyo.
Padayon sa pagpalambo, pagsiguro sa kalidad sa mga baligya nga nahiuyon sa merkado ug mga kinahanglanon sa kustomer. Ang among kompanya adunay taas nga programa sa pagsiguro sa kalidad nga gitukod alang saPanglaba ug Pangpauga sa mga Gamit sa Balat sa Labo sa Tsina ug Panglaba sa Botelya sa Labo, naa na mi kompleto nga linya sa produksiyon sa materyales, linya sa pag-assemble, sistema sa pagkontrol sa kalidad, ug ang labing importante, naa na mi daghang teknolohiya sa patente ug eksperyensiyado nga teknikal ug grupo sa produksiyon, ug eksperto nga grupo sa serbisyo sa pagpamaligya. Uban niining tanan nga mga bentaha, hapit na namo mamugna ang "dungganon nga internasyonal nga brand sa nylon monofilaments", ug ipakaylap ang among mga solusyon sa tanang suok sa kalibutan. Padayon kami nga naglihok ug naningkamot sa among labing maayo aron maserbisyuhan ang among mga kustomer.

| Batakang parametro | |
| Temperatura sa pagtrabaho | 5-40ºC |
| Gahom nga Elektroniko | 220V/50Hz o 380V/50Hz |
| Kable sa kuryente | 2m/5*10m2 |
| Gahum sa pagpainit | 4KW/9KW |
| Kinatibuk-ang gahum | 5KW/11KW |
| Labada sa paghugas | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Panlabas nga panel | 304 nga dili kinakalawang nga asero |
| Kapasidad | 3202L |
| Peristaltic nga bomba | 4 ka piraso |
| Mga Programa | 36 nga default, 100+ nga custom |
| Temperatura sa paghugas | hangtod sa 95ºC |
| RS 232 Port | Para sa pagbalhin sa impormasyon sa datos gikan sa washer |
| Touch screen | 7″ nga kolor nga screen |
| Dimensyon sa gawas | Taas/Lapad/Haba: 990*612*750mm |
| Timbang | 120KG |
| Sensor sa temperatura | PT1000 |
| Anaa ang koneksyon sa internet | |
| Makita nga bintana sa pultahan | |
| Sistema sa pagmonitor sa konduktibidad para sa rinse | |
| Anaa ang booster pump nga purong tubig | |
| Taas nga episyente nga steam condenser | |
Pasiuna sa gimbuhaton
1. Opsyon sa pagsugod-paglangan: Gitakda nga paghugas pinaagi sa pag-ihap paubos o pag-ayo sa oras
2. Gipanalipdan sa lain-laing lebel sa password ang gimbuhaton
3. Sistema sa pagkontrol: Kontrol sa micro-computer, RS485, Opto-couplers isolation, Orihinal nga imported nga chip, protektado sa signal remote transmission.
4. Awtomatikong sistema sa pultahan
5. Sistema sa sirkulasyon: Variable frequency starting function Dagayday sa bomba sa sirkulasyon: 0-600L/min Pagmonitor sa presyur ug paghugas nga kontra-foam aron masiguro ang episyente nga pagpanglimpyo I-spray ang bukton gamit ang speed monitor aron maalarma ang babag
6. Sistema sa pagpanglimpyo sa rack: Ang rack sa pagpanglimpyo mahimong ilisan sa bisan unsang lebel. Pagka-flexible sa multi-level injection washing ug mga basket nga mahimong ilisan. Labaw sa tulo ka agianan sa tubig nga adunay awtomatikong sirado nga balbula. Awtomatikong pag-ila sa basket ug pag-regulate sa agos sa tubig.
7. Kataas sa kapasidad: Usa ka lebel nga gitas-on sa pagpanglimpyo: 70cm Gitas-on sa pagpanglimpyo sa duha ka lebel: 46cm Gitas-on sa pagpanglimpyo sa tulo ka lebel: 17cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
Ang XPZ usa ka nanguna nga tiggama sa laboratory glassware washer, nga nahimutang sa siyudad sa Hangzhou, probinsya sa Zhejiang, China. Ang XPZ espesyalista sa panukiduki, produksiyon ug pamatigayon sa automatic glassware washer nga gigamit sa Bio-pharma, medikal nga panglawas, palibot sa inspeksyon sa kalidad, pagmonitor sa pagkaon, ug natad sa petrokemikal.
Ang XPZ komitado sa pagtabang sa pagsulbad sa tanang matang sa mga problema sa pagpanglimpyo. Kami ang pangunang supplier sa mga awtoridad sa inspeksyon sa China ug mga negosyo sa kemikal, samtang ang brand sa XPZ mikaylap na sa daghang ubang mga nasud, sama sa India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Pilipinas ug uban pa. Ang XPZ naghatag og integrated nga mga solusyon base sa customized nga panginahanglan, lakip ang pagpili sa produkto, instalasyon ug pagbansay sa pag-operate ug uban pa.
Magtigom kita og dugang nga bentaha sa negosyo aron makahatag og mga bag-ong produkto nga adunay taas nga kalidad ug maayo kaayo nga serbisyo, aron mapadayon ang atong dugay nga panaghigalaay.

Eksibisyon


Padayon sa pag-uswag, pagsiguro sa kalidad sa mga produkto subay sa mga kinahanglanon sa merkado ug sa mga kustomer. Ang among kompanya adunay taas nga programa sa pagsiguro sa kalidad nga gitukod alang sa Quality Inspection para sa 202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Lab Glassware Washer nga adunay Drying. Ang among prinsipyo mao ang "Makatarunganon nga presyo, barato nga oras sa produksiyon ug labing maayo nga serbisyo". Nanghinaut kami nga makigtambayayong sa daghang mga kustomer alang sa usag usa nga kalamboan ug mga benepisyo.
Inspeksyon sa Kalidad para saPanglaba ug Pangpauga sa mga Gamit sa Balat sa Labo sa Tsina ug Panglaba sa Botelya sa Labo, naa na mi kompleto nga linya sa produksiyon sa materyales, linya sa pag-assemble, sistema sa pagkontrol sa kalidad, ug ang labing importante, naa na mi daghang teknolohiya sa patente ug eksperyensiyado nga teknikal ug grupo sa produksiyon, ug eksperto nga grupo sa serbisyo sa pagpamaligya. Uban niining tanan nga mga bentaha, hapit na namo mamugna ang "dungganon nga internasyonal nga brand sa nylon monofilaments", ug ipakaylap ang among mga solusyon sa tanang suok sa kalibutan. Padayon kami nga naglihok ug naningkamot sa among labing maayo aron maserbisyuhan ang among mga kustomer.