Paspas ug maayong mga kinutlo, maalamon nga mga magtatambag aron matabangan ka sa pagpili sa husto nga solusyon nga mohaum sa tanan nimong mga panginahanglan, mubo nga panahon sa produksiyon, responsable nga kalidad nga pagdumala ug talagsaon nga mga produkto ug serbisyo alang sa mga kalihokan sa pagbayad ug pagpadala alang sa OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Gidapit ka namo nga susihon ang among yunit sa produksiyon ug nagpaabut sa pagtukod og maayong relasyon sa negosyo uban sa mga kustomer sa imong balay ug sa gawas sa nasud sulod sa umaabot.
Paspas ug maayong mga kinutlo, maalamon nga mga magtatambag aron matabangan ka sa pagpili sa husto nga solusyon nga mohaum sa tanan nimong mga panginahanglan, mubo nga panahon sa produksiyon, responsable nga kalidad nga pagdumala ug talagsaon nga mga produkto ug serbisyo alang sa mga kalihokan sa pagbayad ug pagpadala.Modulo sa LED sa Tsina, Modulo sa Injeksyon, Kanunay kaming nagmugna og bag-ong teknolohiya aron mapadali ang produksiyon, ug makahatag og mga baligya nga adunay kompetisyon nga presyo ug taas nga kalidad! Ang katagbawan sa kustomer mao ang among prayoridad! Mahimo nimo kaming ipahibalo sa imong ideya aron makahimo og talagsaon nga disenyo para sa imong kaugalingong modelo aron malikayan ang daghang parehas nga mga piyesa sa merkado! Among itanyag ang among labing maayo nga serbisyo aron matubag ang tanan nimong mga panginahanglan! Siguruha nga kontaka kami dayon!
Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket panglimpyo sa iniksyon, Rak sa basket panglimpyo sa iniksyon, Modyul sa iniksyon
Gigamit sa paglimpyo sa mga bildo sa laboratoryo, sama sa erlenmeyer flask, triangular flask, round bottom flask, flat bottom flask, volumetric flask, measuring cylinder.
| Materyal | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Kolor | Matte nga dili kinakalawang nga asero |
| Diametro sa dali nga interface | 32mm |
| Nozzle sa ineksyon | ф6mmxH220mm |
| Gidaghanon sa mga nozzle | 8 ka piraso |
| Gidaghanon sa mga naghupot | 8 ka piraso |
| Pagpahimutang sa mga piraso sa spring | 8 ka piraso |
| Taklob sa mga naghupot | PA |
Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa module nga tipo sa injection nga adunay port sa koneksyon
Ikarga sa wala ug tuo sa basket sa modyul
Dali nga isaksak ang agianan, limpyohi ang tubig gikan sa basket sa module ngadto sa matag nozzle sa injection module
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 253mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 140mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 488mm |
| Timbang nga Putlon | 0.9kg |