Moment-1
Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa ubos nga lut-od, Basket sa module sa ubos nga lut-od
Gi-mount sa usa ka single, double o triple layer nga washer, gibutang sa lain-laing mga injection module, gi-flush ang magamit pag-usab nga mga laboratory glassware, seramika, plastik, stainless steel ug uban pa.
| Materyal | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Kolor | Matte nga dili kinakalawang nga asero |
| Roller sa kalihokan | Walo |
| Regulator sa posisyon | Duha |
| Pagduso sa pagbira sa frame sa basket | 550mm |
Gibahin sa duha ka lut-od aron mapuno ang mesh tray
Gitukod nga rotary spray arm
Manwal nga push-pull nga pangsulod ug panggawas nga lawak sa pagpanglimpyo
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 226mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 529mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 569mm |
| Timbang nga Putlon | 5.6kg |