Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket sa pagpanglimpyo sa ibabaw nga lut-od, Basket sa pagpanglimpyo sa tunga nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa ibabaw nga lut-od, Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa tunga nga lut-od, Basket sa module sa ibabaw nga lut-od, Basket sa module sa tunga nga lut-od
Gi-mount sa usa ka double o triple layer washer, gibutang sa lain-laing mga injection module, gi-flush ang magamit pag-usab nga mga laboratory glassware, seramika, plastik, stainless steel ug uban pa.
| Materyal | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Kolor | Matte nga dili kinakalawang nga asero |
| Roller sa kalihokan | Unom |
| Regulator sa posisyon | Duha |
| Pang-ila sa basket | Usa |
| Pagduso sa pagbira sa frame sa basket | 550mm |
| Diametro sa dali nga interface | 32mm |
Rak sa basket nga adunay koneksyon sa module
Manwal nga push-pull nga pangsulod ug panggawas nga lawak sa pagpanglimpyo
Bearing nga stainless steel guide rail sa duha ka kilid
Dali nga pagsulod sa tubig, paghugas sa tubig gikan sa likod sa giya sa lawak ngadto sa matag module sa ineksyon
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 140mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 536mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 562mm |
| Timbang nga Putlon | 3.35kg |