Himaya-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Basket panglimpyo sa ineksyon, Rak sa basket panglimpyo sa ineksyon, Modyul sa ineksyon
makadala og 56 ka piraso nga pipette, 56 ka piraso nga centrifuge tubes, test tubes, walay sulod nga botelya sa ibabaw, ug uban pa
| Materyal | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Kolor | Matte nga dili kinakalawang nga asero |
| Diametro sa dali nga interface | 32mm |
| Nozzle sa ineksyon | ф2.5mmxH110mm |
| Gidaghanon sa mga nozzle | 112 ka piraso |
| Mga lingkuranan para sa mga pipette | 56 ka piraso |
| Tigkupot sa krus | 56 ka piraso |
Rak sa basket sa pagpanglimpyo sa module nga tipo sa injection nga adunay port sa koneksyon
Ikarga sa wala ug tuo sa basket sa modyul
Dali nga isaksak ang agianan, limpyohi ang tubig gikan sa basket sa module ngadto sa matag nozzle sa injection module
| Mga dimensyon sa gawas, Taas sa mm | 190mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Lapad sa mm | 190mm |
| Mga dimensyon sa gawas, Giladmon sa mm | 494mm |
| Timbang nga Putlon | kg |