Ang among tumong ug katuyoan sa kompanya kanunay nga "Kanunay nga matagbaw ang mga panginahanglan sa among mga konsumidor". Padayon kami nga nangita, nagdesinyo, ug naghatag og talagsaong taas nga kalidad nga mga produkto para sa among mga karaan ug bag-ong mga kustomer ug nakab-ot ang usa ka win-win nga palaaboton para sa among mga konsumidor ingon man kanamo sa China nga Barato nga presyo sa 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glassware Washer Price, Sinsero nga kooperasyon kanimo, ang tanan magmalampuson sa umaabot!
Ang among tumong ug katuyoan sa kompanya kanunay nga "Kanunay nga matagbaw ang mga panginahanglan sa among mga konsumidor". Padayon kami nga nangita, nagdesinyo, ug naghatag og talagsaong kalidad nga mga produkto para sa among mga karaan ug bag-ong mga kustomer ug nakab-ot ang usa ka win-win nga oportunidad para sa among mga konsumidor ug kanamo.Panghugas sa mga Bildo ug Panghugas sa mga Bildo sa Laboratoryo sa Tsina, Uban niining tanan nga mga suporta, among maserbisyohan ang matag kustomer nga adunay dekalidad nga produkto ug tukma sa panahon nga pagpadala nga adunay dakong responsibilidad. Isip usa ka batan-on ug nagtubo nga kompanya, tingali dili kami ang pinakamaayo, apan naningkamot kami sa among labing maayo nga mahimong inyong maayong kauban.
| Batakang parametro | |
| Temperatura sa pagtrabaho | 5-40ºC |
| Gahom nga Elektroniko | 220V/50Hz o 380V/50Hz |
| Kable sa kuryente | 2m/5*10m2 |
| Gahum sa pagpainit | 4KW/9KW |
| Kinatibuk-ang gahum | 9KW/13KW |
| Labada sa paghugas | 316L nga dili kinakalawang nga asero |
| Panlabas nga panel | 304 nga dili kinakalawang nga asero |
| Kapasidad | 202L |
| Peristaltic nga bomba | 4 ka piraso |
| Mga Programa | 36 nga default, 100+ nga custom |
| Temperatura sa paghugas | hangtod sa 95ºC |
| RS 232 Port | Para sa pagbalhin sa impormasyon sa datos gikan sa washer |
| Touch screen | 7″ nga kolor nga screen |
| Dimensyon sa gawas | Taas/Lapad/Haba: 990*612*750mm |
| Timbang | 100KG |
| Sensor sa temperatura | PT1000 |
| Anaa ang koneksyon sa internet | |
| Makita nga bintana sa pultahan | |
| Sistema sa pagmonitor sa konduktibidad para sa rinse | |
| Anaa ang booster pump nga purong tubig | |
| Taas nga episyente nga steam condenser | |
Pasiuna sa gimbuhaton
1. Opsyon sa pagsugod-paglangan: Gitakda nga paghugas pinaagi sa pag-ihap paubos o pag-ayo sa oras
2. Gipanalipdan sa lain-laing lebel sa password ang gimbuhaton
3. Sistema sa pagkontrol: Kontrol sa micro-computer, RS485, Opto-couplers isolation, Orihinal nga imported nga chip, protektado sa signal remote transmission.
4. Awtomatikong sistema sa pultahan
5. Sistema sa sirkulasyon: Variable frequency starting function Dagayday sa bomba sa sirkulasyon: 0-600L/min Pagmonitor sa presyur ug paghugas nga kontra-foam aron masiguro ang episyente nga pagpanglimpyo I-spray ang bukton gamit ang speed monitor aron maalarma ang babag
6. Sistema sa pagpanglimpyo sa rack: Ang rack sa pagpanglimpyo mahimong ilisan sa bisan unsang lebel. Pagka-flexible sa multi-level injection washing ug mga basket nga mahimong ilisan. Labaw sa tulo ka agianan sa tubig nga adunay awtomatikong sirado nga balbula. Awtomatikong pag-ila sa basket ug pag-regulate sa agos sa tubig.
7. Kataas sa kapasidad: Usa ka lebel nga gitas-on sa pagpanglimpyo: 70cm Gitas-on sa pagpanglimpyo sa duha ka lebel: 46cm Gitas-on sa pagpanglimpyo sa tulo ka lebel: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
Ang XPZ usa ka nanguna nga tiggama og mga panghugas og bildo sa laboratoryo, nga nahimutang sa siyudad sa Hangzhou, probinsya sa Zhejiang, China. Ang XPZ espesyalista sa panukiduki, produksiyon ug pamatigayon sa awtomatikong panghugas og bildo nga gigamit sa Bio-pharma, medikal nga panglawas, palibot sa inspeksyon sa kalidad, pagmonitor sa pagkaon, ug natad sa petrokemikal.
Ang XPZ komitado sa pagtabang sa pagsulbad sa tanang matang sa mga problema sa pagpanglimpyo. Kami ang pangunang supplier sa mga awtoridad sa inspeksyon sa China ug mga negosyo sa kemikal, samtang ang brand sa XPZ mikaylap na sa daghang ubang mga nasud, sama sa India, UK, Russia, South Korea, Uganda, Pilipinas ug uban pa. Ang XPZ naghatag og integrated nga mga solusyon base sa customized nga panginahanglan, lakip ang pagpili sa produkto, instalasyon ug pagbansay sa pag-operate ug uban pa.
Magtigom kita og dugang nga bentaha sa negosyo aron makahatag og mga bag-ong produkto nga adunay taas nga kalidad ug maayo kaayo nga serbisyo, aron mapadayon ang atong dugay nga panaghigalaay.

Eksibisyon

Ang among tumong ug katuyoan sa kompanya kanunay nga "Kanunay nga matagbaw ang mga panginahanglan sa among mga konsumidor". Padayon kami nga nangita, nagdesinyo, ug naghatag og talagsaong taas nga kalidad nga mga produkto para sa among mga karaan ug bag-ong mga kustomer ug nakab-ot ang usa ka win-win nga palaaboton para sa among mga konsumidor ingon man kanamo sa China nga Barato nga presyo sa 126L Lab Industrial Fully Automatic Bottle Glassware Washer Price, Sinsero nga kooperasyon kanimo, ang tanan magmalampuson sa umaabot!
Barato nga presyo sa TsinaPanghugas sa mga Bildo ug Panghugas sa mga Bildo sa Laboratoryo sa Tsina, Uban niining tanan nga mga suporta, among maserbisyohan ang matag kustomer nga adunay dekalidad nga produkto ug tukma sa panahon nga pagpadala nga adunay dakong responsibilidad. Isip usa ka batan-on ug nagtubo nga kompanya, tingali dili kami ang pinakamaayo, apan naningkamot kami sa among labing maayo nga mahimong inyong maayong kauban.